minúte pečatil výhru Utrechte Haller

Utrecht sa dostal do vedenia zo svojej prvej vážnejšej akcie zhruba po štvrťhodine hry. Po prihrávke z pravej strany pálil Haller zblízka z šiestich metrov a prestrelil bezmocného gólmana Kurta. Po dvadsiatich minútach hry najprv pálil tesne nad Diemers, potom Kurt skvele vyrazil nebezpečnú prízemnú ranu Hallera. Hostia prvýkrát zahrozili až po bet365 stavkovanie live pol hodine hry, kedy strieľal nebezpečne van Overeem a gólman Ruiter sa musel vytasiť s famóznym zákrokom. Päť minút pred prestávkou zvýšil vedenie Utrechtu znova Haller. Ten sa po krásnej kolmici Letscherta za obranu dostal k strele z ľavej strany pokutového územia a zamieril presne ku vzdialenejšej tyči. Dvadsaťročný francúzsky supertalent dokonal svoj hetrik v 49 minúte, keď po faule na Christiana Kuma v pokutovom bet 365 území premenil n ariadenú penaltu prízemný ranou do protipohybu Kurta.
Hosťom svitla iskrička nádeje presne po odohrané hodine, keď Willem Janssen dostal druhú žltú kartu. Tomuto momentu predchádzal nebezpečný zákrok Josimara Limy ohodnotený žltou kartou, potom sa do roztržky dostali Janssen s Lewisom a po žltých trestoch sa práve Janssen musel páková predčasne do spŕch. V ďalších minútach bol hlavným aktérom na ihrisku práve Lima. Ten najprv v 66. minúte znížil náskok súpera po krásnej strele zo strednej vzdialenosti. Potom nasledoval skvelý zákrok Kurta a práve skrat Limy. Ten oplácal po nedovolenom zákroku a tento horkokrvný obranca bol vylúčený, pomer síl na ihrisku sa v 77. minúte teda vyrovnal. V 81. minúte pečatil výhru Utrechte Haller svoju štvrtú trefou v zápase, keď svoj únik stredom ihriska zakon il prízemný strelou okolo Kurta doprostred bránky – 4: 1. Piaty gól Utrechte pridal o štyri minúty neskôr Kum, ktorý napochodoval nikým nestrážia až pred pokutové územie protivníka a nechytateľnou strelou k žrdi opäť nedal Kurtovi žiadnu šancu na úspech. A o dve minúty neskôr pečatil debakel súpera Jeff Hardeveld, ktorý po pásu z ľavej strany tečoval loptu k ľavej žrdi. Frustrovaní hostia dohrávali od 90. minúty v tipovanie na bet365 bet365 poker bonus deviatich, kedy po priamej červenej karte po ostrom faule na Rubina zamieril do útrob štadióna Marvin Peersman. Fotbalisté Zwolle síce mali stavkova kancelaria bet365 snový vstup do stavkovanie na bet365 bet365 stavky nového ročníka Ere divisie, avšak po jasné prehre 0: 4 v Heerenveenu utrpeli ďalšie porážku tiež teraz bet365 v domácom prostredí od zachraňujúceho sa Go Ahead a začínajú sa dostávať do miernej krízy. V tabuľke sa vďaka zaváhania ostatných konkurentov stále nachádzajú na piatom mieste s dvojbodovou stratou na Alkmaar s Feyenoordom. Go Ahead je pätnástej s dvadsiatich troch bodmi na konte. Hostia si ale nijako výrazne nepomohli, všetci konkurenti totiž tiež dokázali zvíťaziť a ich náskok na zostupovej pozície je stále iba trojbodový. Go Ahead rozhodlo o svojom víťazstve už v 24.